
пн-пт | 08.30 - 17.00 |
сб | 08.30 - 15.00 |
Особливості автомобілів Порше. Нюанси розробки допусків. Критерії якості, що діють в період до 1997 і 2009 років. Особливості сучасних допусків Порше.
З моменту, коли доктор наук Фердинанд Порше створив власне акціонерне товариство і по сьогоднішній день, автомобільна марка Porsche міцно утримує лідерство в своєму сегменті спорткарів преміум-класу.
А за останнє десятиліття компанія впевнено зайняла ще відразу дві ніші, випустивши незрівнянні моделі – хечбек Панамеру і кросовер Кайен. З повсякденними завданнями ці прекрасні машини справляються блискуче, що ще раз демонструє продумані конструкторські розробки. Не дивно, що компанія особливим чином регламентує масло, що застосовується у двигунах.
Ще до 1997 базовими критеріями якості для Porsche вважалася категорія ACEA A2/A3. Потім вимоги щодо якості мастил були дещо посилені згідно базовим критеріям категорій API SH, ILSAC GF-1, АСЕА А3-96. Концерн також став висувати додаткові вимоги до ПММ, в числі яких:
Крім того, для отримання допуску Porsche робочі рідини проходили особливе тестування на здатність накопичувати повітряні бульбашки і на стабільність показників в’язкості при реальній роботі в двигуні.
Тільки ті масла, які повністю задовольняли заданим критеріям, отримували право вказувати допуск Porsche на упаковці. Цікаво, що всі рекомендовані рідини володіють збільшеним інтервалом заміни. Для турбодвигунів цей інтервал становить 10-20 тис. км, а для моторів без наддуву – 20 тис. км.
Процес посилення вимог до моторних мастил Porsche продовжився в 2009. На сьогоднішній момент діє два допуски: