• Телефони: tell
  • Час роботи:
    пн-пт 08.30 - 17.00
    сб 08.30 - 15.00

Дрібнотерміновий ремонт

Чи завжди необхідний дрібнотерміновий ремонт авто? Що мають на увазі під собою ці заходи і як вони здійснюються.

Поняття дрібнотермінового ремонту включає в себе різноманітні операції з діагностики транспортного засобу, заміні робочих рідин і швидкозношуваних комплектуючих. Важливо, що такий ремонт не вимагає тривалого перебування машини в боксі автосервісу. А починається він завжди зі зовнішнього огляду та діагностики всіх автомобільних вузлів і агрегатів.

Як визначити, що машина потребує дрібнотермінового ремонту?

Будь-яка машина, яка так чи інакше експлуатується, потребуватиме такому ремонті. Особливо часто його вимагають транспортні засоби, які пересуваються по міських дорогах з частими зупинками або по пересіченій місцевості – і в тому, і в іншому випадку виникає підвищений знос комплектуючих. Після зимового сезону, кількість техніки, що вимагає ремонту, зростає ще більше – це пов’язано і з мінусовими температурами, і з попаданням на внутрішні деталі реагентів, що використовуються для усунення зледеніння на дорогах.

Основна мета дрібнотермінового ремонту – підтримка всіх автомобільних вузлів у робочому стані та своєчасне виявлення несправностей.

Що включає в себе дрібнотерміновий ремонт

Такі операції можуть мати на увазі діагностику і регулювання, мастило і заміну робочих рідин, невеликі електротехнічні роботи, установку окремих комплектуючих, що зношуються.

Дрібнотерміновому ремонту можуть піддаватися наступні системи і вузли:

  • Ходова частина – проводиться заміна кульових опор, важелів, амортизаторів, мастило вузлів підвіски, рульового управління;
  • Гальмівна система – виконується контроль за рівнем гальмівної рідини і її долив, перевірка стану шлангів, колодок, дисків і циліндрів, їх заміна при необхідності, заміна або натяг троса гальма стоянки;
  • Мотор – заміна масла в двигуні або заміна свічок, чистка інжектора, заміна паливного шланга і паливного насоса, помпи, відновлення кріплення на захист картера двигуна, заміна свічок запалювання, паливного фільтра;
  • Електрична частина – діагностика і регулювання системи запалювання, монтаж ходових вогнів та інших електричних приладів, заміна лампочок, заміна ременів генератора, заміна термостата;
  • Загальні роботи – монтаж додаткового обладнання, ремонт ручок, заміна або ремонт вихлопної труби, ремонт кондиціонера, гідропідсилювача, заміна підкрильників, монтаж бризговиков.

Своєчасне виконання дрібнотермінового ремонту виключає ймовірність виникнення більш великих поломок і дорогого капітального ремонту.

Автовласник, подбавший про заміну невеликих комплектуючих і робочих рідин, буде застрахований від раптових аварій в дорозі, а значить, подбає про свою безпеку.